O blogu

Zapraszam na blog Restaurantica.pl czyli mój  subiektywny przewodnik po restauracjach w Warszawie i nie tylko. Znajdziesz tu przede wszystkim teksty opisujące moje wrażenia z wizyt w restauracjach, ale także relacje z wydarzeń kulinarnych, podróży i inne teksty okołokulinarne.

O mnie

Kim jestem? Nazywam się Marta Glinka. Jestem Warszawianką z urodzenia, marketingowcem z zawodu, miłośniczką kuchni  z pasji. Lubię odkrywać nowe miejsca, nowe smaki. Smakowe wrażenia są niestety ulotne, dlatego je zapisuję. Zaczynałam w 2007 od pisania na Gastronautach, potem stworzyłam bloga Kraina Smaków, by od początku 2009 kontynuować opisywanie moich kulinarnych wypraw na blogu Restaurantica.pl.

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje w warszawskiej gastronomii i gdzie warto pójść, zapraszam na mój profil na Facebooku.

Zapraszam także na moją drugą stronę Warsaw Foodie, gdzie od ponad roku wspólnie z Froblog po polsku i po angielsku informujemy o nowych otwarciach, ciekawych miejscach, kulinarnych wydarzeniach w Warszawie. Linkujemy także do ciekawych recenzji restauracji.

Zasady działania bloga:

1. za posiłki i wizyty w restauracjach, o których piszę, płacę sama, jeśli zdarzy się inaczej, poinformuję o tym w poście.

2. restauracje odwiedzam anonimowo i bez zapowiedzi (wyjątkiem są specjalne spotkania dla blogerów czy warsztaty, ale wtedy taka informacja jest w poście)

3. nie piszę sponsorowanych recenzji restauracji

4. czytając  pamiętaj, że nie jestem dziennikarzem ani profesjonalnym krytykiem kulinarnym, teksty są po prostu subiektywnymi opiniami klienta restauracji

5. zachęcam do komentowania. zwykle nie usuwam pozostawianych przez czytelników komentarzy, chyba że naruszają czyjeś prawa osobiste, są bezpodstawnym oskarżeniem, objawem hejtu, są napisane wulgarnym językiem lub po prostu spamem. komentuj, ale z kulturą:)

6. wszystkie publikowane na blogu teksty i zdjęcia, są mojego autorstwa, chyba że zaznaczyłam inaczej.

7. jeśli chcesz wykorzystać mój tekst lub zdjęcie, najpierw zapytaj.

A tymczasem zapraszam do czytania, a także komentowania tego co piszę. Czekam także na Twoje maile z informacjami o nowych miejscach, komentarzami na temat mojego bloga, czy  pytaniami: gdzie pójść.

Blog Restaurantica.pl znajdziesz także na:

Facebook

Google+

Pinterest

Twitter

Instagram

,,,

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, pisz na:  kontakt@restaurantica.pl .