Współpraca

Blog Restaurantica.pl to jeden z najpopularniejszych w Polsce blogów o restauracjach i jedzeniu poza domem. Od 2007 roku piszę o restauracjach w Warszawie i innych miastach, kulinarnych podróżach po Polsce i po świecie, wydarzeniach kulinarnych. Poruszam także inne tematy okołokulinarne.  W tym czasie na blogu pojawiło się ponad 1000 tekstów .

Restaurantica.pl to ponad 32 tys. unikalnych użytkowników, ponad 100 tys. odsłon miesięcznie*, ponad 33 tys. fanów na Facebooku. Jestem również na Instagramie (prawie 6000 followersów) i  Twitterze

Miałam przyjemność być członkiem jury konkursów na najlepsze restauracje w Warszawie: Knajpa Roku 2013 i 2016 Gazety CJG i Best of Warsaw 2012 i 2013-2016 magazynu Warsaw Insider.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu markami FMCG, zawodowo jestem konsultantem marketingowym branży spożywczej, dzięki czemu doskonale rozumiem pozycjonowanie i strategie komunikacji marek. Jestem także ekspertem do spraw trendów kulinarnych, przygotowuję raporty dotyczące trendów w kulinariach i gastronomii dla polskich i zagranicznych firm.

Uwaga dla restauracji, które często do mnie piszą: nie piszę sponsorowanych recenzji restauracji, taka współpraca nie wchodzi w grę.

Jeśli mój blog Cię zainteresował, jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się ze mną.

Napisz na kontakt@restaurantica.pl

*dane za marzec 2017 według Google Analytics