Współpraca

Blog Restaurantica.pl to najpopularniejszy w Polsce blog o restauracjach i jedzeniu poza domem. Od 2007 roku piszę o restauracjach w Warszawie i innych miastach, kulinarnych podróżach po Polsce i po świecie, wydarzeniach kulinarnych. Poruszam także inne tematy okołokulinarne.  W tym czasie na blogu pojawiło się ponad 800 postów .

Restaurantica.pl to prawie 50 tys. unikalnych użytkowników, prawie 210 tys. odsłon miesięcznie*, ponad 30tys. fanów na Facebooku. Jestem również na Instagramie (prawie 2000 followersów), PinterestGoogle Plus, Twitterze i Foursquare.

Miałam przyjemność być członkiem jury konkursów na najlepsze restauracje w Warszawie: Knajpa Roku 2013 Gazety CJG i Best of Warsaw 2012 i 2013 i 2014 magazynu Warsaw Insider.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu markami FMCG, dzięki czemu doskonale rozumiem pozycjonowanie i strategie komunikacji marek.

Uwaga dla restauracji, które często do mnie piszą: nie piszę sponsorowanych recenzji restauracji, taka współpraca nie wchodzi w grę.

Jeśli mój blog Cię zainteresował, jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się ze mną.

Napisz na kontakt@restaurantica.pl

*dane za październik 2015 według Google Analytics