Współpraca

Blog Restaurantica.pl to popularny blog o restauracjach i kulinarnych podróżach po Polsce i świecie. Od 2007 roku opisuję moje wizyty w restauracjach, a także podróżuję poznając Polskę i świat od strony kulinarnej. Piszę także o wydarzeniach kulinarnych, trendach, poruszam także inne tematy okołokulinarne.  W tym czasie na blogu pojawiło się ponad 1000 tekstów.

Restaurantica.pl to ponad 25 tys. unikalnych użytkowników, ponad 66 tys. odsłon miesięcznie, prawie 35 tys. fanów na Facebooku. Jestem również na Instagramie (ponad 7300 followersów) i  Twitterze

Miałam przyjemność być członkiem jury konkursów na najlepsze restauracje w Warszawie: Knajpa Roku 2013 i 2016 Gazety CJG i Best of Warsaw 2012 i 2013-2018 magazynu Warsaw Insider.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu markami FMCG, zawodowo jestem konsultantem marketingowym branży spożywczej i horeca, dzięki czemu doskonale rozumiem pozycjonowanie i strategie komunikacji marek. Jestem także ekspertem do spraw trendów kulinarnych, przygotowuję raporty dotyczące trendów w kulinariach i gastronomii dla polskich i zagranicznych firm.

Możliwe formy współpracy:

artykuły na blogu i posty w social mediach (Facebook, Instagram, Instagram Stories) (przykłady: Nespresso, Samsung, Norge, Orange Finanse, Pizzaportal, MOWI). Uwaga dla restauracji: nie piszę sponsorowanych recenzji restauracji.

wyjazdy studyjne  (przykłady: La Rioja, Kefalonia, KorfuMadrid, Soria)

doradztwo marketingowe (rozwój konceptów produktów w kategorii jedzenie, napoje, restauracje, nowe pozycjonowania, strategie marek, strategie komunikacji, innowacje)

raporty dotyczące trendów kulinarnych w Polsce i na świecie

artykuły i zdjęcia na zamówienie czasopism drukowanych  (Magazyn Kuchnia) i marek (Selgros)

formy niestandardowe – zapytaj, wymyślimy coś razem

Jeśli mój blog Cię zainteresował, jesteś zainteresowany/a współpracą, skontaktuj się ze mną.

Napisz na kontakt@restaurantica.pl