Współpraca

Blog Restaurantica.pl to popularny blog o restauracjach i kulinarnych podróżach po Polsce i świecie. Od 2007 roku opisuję moje wizyty w restauracjach, a także podróżuję poznając Polskę i świat od strony kulinarnej. Piszę także o wydarzeniach kulinarnych, trendach, poruszam także inne tematy okołokulinarne.  W tym czasie na blogu pojawiło się ponad 1000 tekstów.

Restaurantica.pl to ponad 25 tys. unikalnych użytkowników, ponad 66 tys. odsłon miesięcznie*, ponad 34 tys. fanów na Facebooku. Jestem również na Instagramie (ponad 7200 followersów) i  Twitterze

Miałam przyjemność być członkiem jury konkursów na najlepsze restauracje w Warszawie: Knajpa Roku 2013 i 2016 Gazety CJG i Best of Warsaw 2012 i 2013-2018 magazynu Warsaw Insider.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu markami FMCG, zawodowo jestem konsultantem marketingowym branży spożywczej i horeca, dzięki czemu doskonale rozumiem pozycjonowanie i strategie komunikacji marek. Jestem także ekspertem do spraw trendów kulinarnych, przygotowuję raporty dotyczące trendów w kulinariach i gastronomii dla polskich i zagranicznych firm.

Możliwe formy współpracy:

artykuły na blogu i posty w social mediach (Facebook, Instagram, Instagram Stories) (przykłady: Nespresso, Samsung, Norge, Orange Finanse, Pizzaportal). Uwaga dla restauracji: nie piszę sponsorowanych recenzji restauracji.

wyjazdy studyjne  (przykłady: La Rioja, Kefalonia, KorfuMadrid, Soria)

doradztwo marketingowe (rozwój konceptów produktów w kategorii jedzenie, napoje, restauracje, nowe pozycjonowania, strategie marek, strategie komunikacji, innowacje)

raporty dotyczące trendów kulinarnych w Polsce i na świecie

artykuły i zdjęcia na zamówienie czasopism drukowanych  (Magazyn Kuchnia) i marek (Selgros)

formy niestandardowe – zapytaj, wymyślimy coś razem

Jeśli mój blog Cię zainteresował, jesteś zainteresowany/a współpracą, skontaktuj się ze mną.

Napisz na kontakt@restaurantica.pl

*dane za maj 2018 według Google Analytics