Zen Jazz Bistro – doskonała kuchnia fusion

18 marca 2007

Właściciele Jazz Bistro otworzyli kolejną restaurację. Tym razem z kuchnią orientalną, która ostatnio jest bardzo modna w stolicy. Wizytówkę z adresem dostaliśmy w Jazz Bistro przy ul. Pięknej, gdzie często chodzimy, stąd wiedzieliśmy o tym miejscu.
Zen powstał w miejscu dawnego Jasna Baru. W przeciwieństwie do Jasna Baru , który zazwyczaj był pusty, jest tam dość tłoczno. Prawie wszystkie stoliki były zapełnione. Najlepiej więc zarezerwować stolik.
Zamówiliśmy wieprzowinę z warzywami na ostro i krewetki w mleku kokosowym i czerwonym curry. Pycha, szczególnie wieprzowina, bo krewetki w curry zbyt ostre jak dla mnie, a wielkość porcji tak raczej aby rozbudzić apetyt, a nie jak danie główne. Zjedliśmy też deser – doskonały creme brulee z wiśniami i czekoladowy suflet. Duży wybór win z różnych stron świata. Ceny generalnie z wyższej półki, na pewno jest tam drożej niż w Jazz Bistro przy Pięknej. I trochę taniej niż w również orientalnej Papai. Obsługa bez zarzutu. Wystrój elegancki bardzo nowoczesny, zrobiony z klasa, każdy element dekoracji przemyślany i idealnie dobrany do reszty.
Polecam na elegancka orientalną kolacje.

Podsumowanie

Dodaj komentarz