Nowe miejsce: Cafe Ple Ple

20 czerwca 2009

Cafe Ple Ple to nowa kawiarnia na Ursynowie, miejsce na paplanie o niczym, kawę, ciastka i desery. Właścicielką nowego lokalu jest Ewa Konstancja Bułhak, aktorka Teatru Narodowego, która podobno czasami również staje za barem. Można tu przyjść na śniadanie, podwieczorek, pogaduszki z przyjaciółką,  a nawet zatrzymać się na chwilę podczas spaceru z psem, które są tu mile widziane.

Cafe Ple Ple ul.Nowoursynowska 130a

Podsumowanie

Typ lokalu: kawiarnia

Przewodnik: nowe miejsca

5 Responses to Nowe miejsce: Cafe Ple Ple

 1. paulina says:

  Bardzo przyjemna kawiarenka! Miła atmosfera, smaczne desery i kawy, a także wyśmienite piwo Dawne! 😉

  Polecam!

 2. Jagoda says:

  Pyszne kawy, gęste i pożywne czekolady na gorąco, wina i piwo również smakują wyśmienicie. W spokoju można odpocząć od maista i zatopić się w wygodnych fotelach.
  Miło i przyjażnie można spędzić tu czas.
  🙂

 3. monika says:

  bardzo mila obsluga!wysmienity sernik na cieplo,duzy wybor win, polecam odwiedzic kawiarnie wieczorem bardzo sympattyczny i domowy klimat.:)

 4. daniel says:

  bardzo przyjemna obsluga pyszne ciasto na pewno domowej roboty wspaniale piwo o niepowtarzalnym smaku(dawne)ogolnie polecam:)pozdrawiam przesympatyczna Pania KASIE:)

 5. Paullus says:

  Mała skromna, ale za to inna bez snobizmu i blichtru.
  Domowa atmosfera, można przyjść z małym dzieckiem lub psem i nikt nie będzie się krzywo gapił. Przepyszne tosty smaczne piwo niepasteryzowane Dawne może być u mocny Stary Dąb. wyśmienity deser ciepłe maliny z lodami chyba nazywa się malinowa paplanina. Pamiętam zeszłą jesień i ciepły miły wystrój, polecam odwiedzić kawiarnię właśnie teraz i rozgrzać się kawą lub winem a do tego szarlotka na ciepło. Idealne na jesienną chandrę.

Dodaj komentarz