Nowe miejsce: Belgian Chocolate Club na Chmielnej

16 sierpnia 2009

belgian chocolate clubWychodząc wieczorem z kina Atlantic lub po prostu spacerując ulicą Chmielną możemy napić się od niedawna belgijskiej czekolady.  Nowy lokal na Chmielnej – Belgian Chocolate Club   to pijalnia czekolady i kawy, a także sklep z czekoladą. To drugi w Warszawie (po Woli Park) i szósty w Polsce sklep pod tym samym szyldem. W menu czekoladziarni znajdziemy min. lody, ciasta, torty, czekoladę i kawę. Jest tu także duży wybór belgijskich pralin i trufli, draże czekoladowe, a także zestawy upominkowe.

Belgian Chocolate Club, ul. Chmielna 27/31

Podsumowanie

Typ lokalu: kawiarnia

Przewodnik: nowe miejsca

4 Responses to Nowe miejsce: Belgian Chocolate Club na Chmielnej

 1. marta says:

  byłam. skusiłam się na gorącą ciemną czekoladę. w moich marzeniach gęstą i gorzką a była jak kakao dobrej jakości. ale może tak się pija w Belgii czekoladę…nie wiem

  • aaa says:

   Kakao? O nie, to jedyna porządna czekolada w mieście! Gęsta, pyszna! Może wzięłaś mleczną (jest rzadsza)? Cudowne miejsce, pyszne czekolady, piękna lada z tysiącem pralinek.

 2. ewa says:

  no cóż uwielbiam słodycze więc zerknęłam do środka i zamówiłam pralinki i kawę, miła obsługa i dobra kawa jednak same pralinki pozostawiają wiele do życzenia dobre lecz nie rewelacyjne za tą cenę to nieba w buzi spodziewać się nie można.

 3. smakoszka says:

  zaraz po seansie w kinie wstapiłam na czekoladę do Belgian Chocolate Club, uwielbiam ciemną czekoladę z dodatkiem piernika dlatego taką sobie zamówiłam, w mojej opini rewelacyjna! Przy okazji rozwiązaliśmy kolejny problem znajdując pomysl na prezent dla mojej tesciowej, kupilismy oryginalną bombonierkę – może niezbyt tanią ale zdecydowanie wartą swojej ceny – jedyny problem jaki się pojawił to zdecydowanie za duży wybór pralin:) nie mogliśmy się zdecydować, które praliny umieścić w bombonierce..

Dodaj komentarz