Sylwester w restauracjach w Warszawie

26 grudnia 2009

Kończymy powoli stary rok. Za nami wiele ciekawych gastronomicznych wypraw, przed nami nowe smaki, te ciekawe i jeszcze nieznane. Nowy rok możemy przywitać kulinarnie degustując dania w wielu Warszawskich restauracjach. Poniżej moje typy dla tych, którzy wybór miejsca, gdzie spędzą ostatni dzień roku, zostawiają na ostatnią chwilę.

Blue CactusSylwestrową imprezę poprowadzi Maciej Ulewicz z radia PIN. Zagra DJ Sebastian Korsak oraz DJ Mamadou.  Stroną gastronomiczną zajmie się szef kuchni Ryszard Majewski, który zaproponuje w ten szczególny wieczór specjalne potrawy. O północy niebo rozświetlą sztuczne ognie.  Cena 400 zł za osobę przy stoliku, 300 zł przy barze.

Forteca W Fortecy tym razem Sylwester pod hasłem Moulin Rouge, czyli po francusku. Zagra Dj, jako gwiazda wystąpi Drag Queen Lola Lou. Na stołach zagości francuskie menu, dla gości przez całą noc dostępny będzie open bar. Koszt za osobę 375 zł. 

Restauracja KOM – Restauracja KOM zaprasza na Sylwestra Black & White. Wystąpią Packo Sarr z zespołem, zagra także DJ. W menu wiele interesujących dań w klimacie biało-czarnym min. custard z białą i czarną truflą czy dorada królewska marynowana w estragonie. Cena to 250 zł za osobę za bufet, 400 zł za miejsce siedzące i obsługę kelnerską.

Delikatesy TR W Delikatesach zapowiada się szalony Sylwester. Zagra DJ Vlada Russ prosto z Belgardu. Cena 500 zł za parę. W ramach tego butelka wódki i wina na parę, otwarty bufet, 3 dania gorące, napoje bezalkoholowe.

Ale Gloria – Ale Gloria zaprasza na Imprezę w stylu Kubańskim, podczas której wystąpi zespół Caribu i Siony Neale. W menu sylwestrowej kolacji znajdziemy min. zupę krem z czarnej fasoli, koktajl z krewetek czy kotleciki prosięce z sałatką ze świeżego Mango. W Ale Glorii koszt wstępu za osobę to 580 zł.

Podsumowanie

Dodaj komentarz