Goody Foody w nowej lokalizacji na Ursynowie

13 sierpnia 2011

Source: Goody Foody

Kawiarnia/restauracja Goody Foody przeniosła się z ulicy Kruczej na Zamiany na Ursynowie. Goody foody to lokal z kuchnią międzynarodową, zgodną z zasadami slow food, slow cooking, czyli zdrowo, bez konserwantów. Używają produktów sezonowych i gotują tu zgodnie z aktualną porą roku. Z ciekawostek zjemy tu pierogi z mąki żytniej z cielęciną bądź kaszą jaglaną, zielony bób z marchewką i natką pietruszki,  makarony z mąki orkiszowej czy gołąbki z kurczaka i soczewicy. Goody Foody proponuje także codziennie inne menu lunchowe, które można zjeść na miejscu (19 zł), wziąć na wynos (21 zł) lub zamówić z dowozem do centrum (25 zł). Lokal na Zamiany to miejsce przyjazne dzieciom, małe pociechy znajdą tu kolorowy kącik pełen zabawek.

Goody Foody, ul.Zamiany 12 , tel. (22) 254 40 25  (restauracja zamknięta)

Podsumowanie

3 Responses to Goody Foody w nowej lokalizacji na Ursynowie

 1. kkkk tttt says:

  Byliśmy już kilka razy. Mieszkamy w okolicy. Bardzo polecamy. Super jedzenie, miła obsługa, wystrój cieszy oko – zwłaszcza to postmodernistyczne oko.
  Mam nadzieję, że Ursynów doceni taką perełkę.

 2. Moniczka says:

  Bardzo polecam. Wnętrze ciekawe, ambitne. Jedzenie i interesująco wygląda i smakuje:). Lokal przyjazny dla dzieciaczków i nie tylko:) (psy też mile widziane).
  Bardzo sympatyczna obsługa. Z pewnością warto sprawdzić. Ja wrócę tam z pewnością.

 3. monika says:

  Ja również bardzo polecam!!!!smaczne jedzenie przygotowywane na bieżąco, miła obsługa. szybko tam wrócę.

Dodaj komentarz