Nowe miejsce: Koko Sklep & Bistro

20 listopada 2011

Source: Koko FB

Na Powiślu, na ulicy Dobrej od kilku tygodni działa Koko. To bistro i sklep w duchu slow food.  Można tu kupić pieczywo, wypieki na słodko i słono, wędliny z regionalnych wędzarni oraz przetwory z małych manufaktur. Oprócz sklepu działa tu także mini bistro. Można zjeść coś na miejscu zasiadając na barowych krzesłach lub w cieplejsze dni przy stoliku na zewnątrz. Wszystkie dania możemy dostać także na wynos. W Koko zjemy min. wegetariańskie zupy, domowe pierogi, sałatki, kanapki, zapiekanki i musli z jogurtem. Wszystkie serwowane potrawy prrzygotowywane są własnoręcznie, ze świeżych składników. Do tego napijemy się kawy, herbaty, świeżo wyciskanego soku.  Ceny w Koko są przystępne:  zupa 5,50 zł, pierogi ręcznie robione 10 zł,  kanapki 6-7 zł. Lokal jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7.30 do 19.00.

Koko Sklep & Bistro, ul. Dobra 53, tel. 513 461 861 (lokal zamknięty)

 

Podsumowanie

2 Responses to Nowe miejsce: Koko Sklep & Bistro

  1. hania-kasia says:

    Dobrze wiedzieć, co tam serwują, bo to na moim szlaku. Przejeżdżam koło tego miejsca codziennie, ale jeszcze nie zaglądałam do środka. Muszę to nadrobić, bo miejsce wygląda przyjemnie.

  2. froasia says:

    Fajnie byłoby mieć takie miejsce pod domem, można byłoby sobie wskoczyć na śniadanie przed pracą, byłoby miło… no ale może jeszcze kiedyś 😉

Dodaj komentarz