Nowe miejsce: Okienko

26 stycznia 2012

Niecały tydzień temu na Polnej otworzyło się Okienko z frytkami. Frytki są tu nie byle jakie, bo belgijskie. Mała porcja kosztuje 5 zł, duża 10 zł. Do frytek można wybrać jeden z kilkudziesięciu różnych sosów min. jalapeno, fistaszkowy, chilli, wasabi mayo, sambal, miodowo-musztardowy, tzatziki czy maggi. Sosy są robione na miejscu ze świeżych składników. Okienko jest otwarte od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00 – 22.00, w piątki do północy, a w soboty od 10.00 do 24.00. Rano można wypić tu także kawę i zjeść pączka.

Okienko, ul.Polna 22, tel.603 771 483

Podsumowanie

Typ lokalu: bar

Przewodnik: nowe miejsca

4 Responses to Nowe miejsce: Okienko

 1. Cinka says:

  W dniu promocji wszystko smakowało wyśmienicie choć porcja sosu (pół pojemniczka) do dużej porcji frytek – niewystarczająca. Niestety tydzień później (28 stycznia) frytki miały posmak starego, przepalonego oleju, a ten sam sos (już pełny pojemniczek) przerobiony (przedobrzony?) zostawiał na języku gorycz. Już nie wrócę do „okienka”.

  • Gaba says:

   Nam smakowało 🙂 Sos pycha, a frytki wcale nie śmierdziały tłuszczem, a byliśmy w zeszłym tygodniu i dziś też idziemy 🙂 może po prostu nie wyrabiali się po otwarciu, ale teraz już jest wszystko dobre 🙂 Zobaczymy ja będzie dalej! Trzymamy kciuki!

 2. Cinka says:

  Wpis Gaby przekonał mnie, że należy dać szansę więc jeszcze raz zaryzykowaliśmy. Sos był inny nawet pyszny. Niestety frytki miały smak pączków!!! Jak ktoś ma ochotę to po prostu kupuje pączki. Frytki mają smakować frytkami i już!!! Sorry ale lipa!

 3. Grzegorz says:

  EEE TAM ZWYKŁA MROŻONKA Z FIRMY”LUTOSA FOOD SERVICE” TYLE ,ŻE GRUBO KROJONE NIC SPECJALNEGO SOSY TEŻ Z KUBEŁKÓW TYLE ,ŻE DOPRAWIONE NP. HABIBI WSZYSTKIE TE OPAKOWANIA LEŻĄ OBOK LOKALU

Dodaj komentarz