Konkurs: Opisz restaurację przyjazną dzieciom

27 kwietnia 2012

Wraz z zaprzyjaźnionym sklepem dla mam Mamagama.pl zapraszam do udziału w Konkursie. Możesz wygrać jedną z 5 zabawek edukacyjnych  marki Czuczu, które są na tyle małe, że zmieszczą się wszędzie i można je wziąć ze sobą także do restauracji. A ktokolwiek ma w domu małego urwisa, wie jak jest trudne i cenne jest zajęcie czymś malucha w knajpie, szczególnie, gdy nie ma w nim specjalnego kącika dla dzieci.

ZASADY

1)Opisz restaurację lub kawiarnię przyjazną dzieciom – albo taką, w której byliście, albo taką idealną, wymarzoną. Opis wyślij na adres mamagama@mamagama.pl  do 7 maja 2012.

2)W konkursie udział wziąć mogą jedynie fani Mamagama.pl , Restaurantica.pl i Czuczu na Facebooku. Dlatego, jeśli jeszcze nie obserwujesz tych profili – czas najwyższy to zmienić.

 3) Jury w składzie trzech mam i blogerek z Restaurantica.pl i Mamagama.pl wybierze 5 najciekawszych odpowiedzi. Konkurs trwa od 27 kwietnia do 7 maja 2012. Lista nagrodzonych pojawi się na blogu Restaurantica.pl i Mamagama.blox.pl do 11 maja.

NAGRODA
Nagrodą w konkursie jest  zabawka Czuczu dopasowana do wieku dziecka podanego przez zwycięzcę. Jury nagrodzi 5 osób. Zabawki Czuczu to  niewielkich rozmiarów zagadki lub zabawy kreatywne przeznaczone dla różnych grup wiekowych (od 0 do 10 lat). Ze względu na niewielki rozmiar, zmieszczą się bez kłopotu w torebce mamy, a często nawet w kieszeni taty, można więc je bez problemu zabierać ze sobą do restauracji czy kawiarni.
REGULAMIN
Zanim weźmiesz udział w konkursie, zapoznaj się z Regulaminem

Podsumowanie

Dodaj komentarz