Nowe miejsce: Restro

12 sierpnia 2009

rsBrakuje w Warszawie lokali, gdzie można zjeść lunch,   nie oddalając się za daleko od biurka, a jednocześnie na chwilę uciekając z czterech ścian biurowca. Na  potrzeby tych pracowników korporacji, których pracodawca za miejsce lokalizacji biura wybrał okolice Ronda ONZ, odpowiada otwarta niedawno na ul.Pańskiej restauracja Restro. Codziennie znajdziemy tu nowe menu lunchowe, za lunch złożony z zupy  i drugiego dania  zapłacimy 19,90 zł. Poza propozycją lunchową, menu to popularne smaki z różnych stron świata- Meksyku, Tajlandii, Grecja czy Włoch. Restro to restauracja z otwartą kuchnią, gdzie możemy obserwować jak powstaje, to co potem kelner przynosi nam na talerzu. Posili się tu się nie tylko nasz żołądek, ale także dusza artysty, gdyż  w lokalu organizowane są cykliczne autorskie wystawy fotografii. Restauracja otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 11-19.00, w soboty i niedziele można zorganizować tu imprezy zamknięte. Wkrótce planowane jest otwarcie ogródka letniego.

Restro, ul. Pańska 57 (róg Twardej), tel. (22) 620 22 66

 

Zobacz także:

Nowe miejsca w Warszawie

Podsumowanie

9 Responses to Nowe miejsce: Restro

 1. pennepesto says:

  Napisaliście, że są zazwyczaj 3 różne drugie danie lunchowe do wyboru. Żywię się tam od jakiegoś czasu i zawsze było tylko jedno drugie danie. Choć można negocjować dodatki i zamienić np opiekane ziemniaki na kus kus.

 2. dzięki za komentarz, rzeczywiście jest jedno danie tylko różne dodatki:) już zmieniam:)

 3. Karolina says:

  Restro to mała restauracyjka mieszcząca się w Centrum Warszawy .Odwiedzam to miejsce prawie codziennie z racji mojego miejsca pracy, które znajduje się bardzo blisko i codziennie jestem zachwycona kuchnią, która jest boska !!!!!
  Szczerze polecam, wszystkim zwolenników dobrej kuchni w bardzo przystępnej cenie .

 4. Dario says:

  Popieram !!! Miejsce to ma jeszcze jedną zaletę . Udaje mi się tam zjeść lunch w 30 minut. Tak trzymajcie 🙂

 5. Agata says:

  A ostatni stek z tuńczyka po prostu bajka. Szkoda , że nie ma go w karcie 🙁 tylko w ofercie lunchowej .

 6. Janek i Ela says:

  Zachęcony opiniami na temat tego miejsca w dniu dzisiejszym wybrałem się tam wraz ze swoją drugą połową na lunch . Z miejsca zaskoczenie -brak wolnych miejsc . Stwierdziliśmy z narzeczoną, że opinie musza być słuszne skoro jest taki tłok. Mimo ogromnego głodu zaczekaliśmy . Było warto, nie będę się rozpisywał – pycha. Na pewno tam nie raz wrócimy . Tak trzymajcie !!!

 7. Mittagessen von Montag bis Freitag says:

  Der Ort erstellt besonders für das Mittagessen. Wenn ich richtig verstanden habe, ist dies Restaurant sonntags einfach geschlossen. Ich war ziemlich an dieser Restaurant wegen meines Freundes recomandation interessiert. Zum ersten Mal fand ich keine freien Tisch in Restro (ca. 1 Uhr). Zweiten Mal – die gleiche. Also ich dachte, entweder die Restaurant ist zu klein, oder sie dienen wirklich gutes Essen. Dann wurde ich vor ein paar Tagen Glück. Und ich bestätigen beides: gutes Essen und die Restaurant ist zu klein. Ich denke, ihr „lunch menu” ist recht interessant. Ich bestellte Farfalle mit Pesto und Thunfisch. Lecker. Ich bin mir nicht sicher, ob ich gehe oft zu Restro, aber ich gehe kann diesen Ort für einfaches Mittagessen empfehlen.

 8. Ela says:

  Jedno z nielicznych lokali w Warszawie w, którym można zjeść super pyszne danie, pięknie podane w tak atrakcyjnej cenie.To nie ściema, sprawdźcie sami. Ale uprzedzam jeśli przyjdziecie tam w porze szczytu obiadowego na miejsce prawdopodobnie trzeba będzie poczekać. Bywałem tu codziennie . Bywałem, ponieważ moja firma przeniosła się za daleko, by dojechać tam na lunch . Czekam z niecierpliwością kiedy Restro będzie czynne również w weekendy a obiecano mi , że będzie to niebawem.

 9. Ania says:

  Już są trzy zestawy obiadowe. Tylko zupa (przeważnie jest to zupa-krem) jest jednego rodzaju do każdego z dań. Przedłużono także godziny otwarcia lokalu – dłużej i oczywiście w weekendy.

Dodaj komentarz