Nowe miejsce: Maszynownia

25 października 2009

maszynowniaZnów kulinarne upały na Chłodnej. Niedawno zrobiło się gorąco z uwagi na nowo otwartą restaurację z kuchnią azjatycką Molala, teraz pojawił się nowy cafe bar Maszynownia. Zagęszcza się na Chłodnej, zagęszcza i oby tak dalej. W Maszynowni  napijemy się drinka, koktajlu czy piwa, a także możemy tu coś zjeść, w menu znajdziemy min. sałatki.

 

Maszynownia, ul. Chłodna 34, tel. 602 404 947

 

Zobacz także:

Nowe miejsca w Warszawie

Podsumowanie

6 Responses to Nowe miejsce: Maszynownia

 1. LADRONES EN MASZYNOWNIA says:

  Hola a todos,
  En Maszynownia desaparecen cosas personales de los clientes. Encima, al cumicarselo al personal os tomaran por mentirosos!!!!! Hay que vigilar todo lo que se lleva por alli.

 2. Monika says:

  Gorzej w Warszawie nie można już trafić!!!!! Wszędzie tylko nie tam. Wnętrze nawet ok, ale wszystko psuje obsługa, a zwłaszcza managerowie (lub Ci co się za nich podają). Jestem baaaardzo zniesmaczona tym miejscem.

 3. Pantheon says:

  Zgadzam się postem p. Moniki. Nas jako zespół spotkała niemiła niespodzianka ze strony managera – gdy po naszym koncercie chcieliśmy z nim porozmawiać o ewentualnej zapłacie (miały być bilety, ale on – jako organizator – totalnie położył sprawę), wyzwał nas od niepoważnych (za samą próbę rozmowy o pieniądzach!) i popisywał się przed goścmi przy barze. Tak więc zespoły uważajcie. Klienci jak widać również nie są traktowani tam miło!

 4. klarkson says:

  Generalnie nie polecam. Głównie ze względu na obsługę. To nie jest standard europejski.

 5. kisia says:

  Katastrofa!!!! Nic się nie zmienia od ponad roku, oprócz obsługi managera .Odradzam wszystkim.Omijajcie to miejsce szerokim łukiem Dno pod względem jedzenia, obsługi, a jeśli chodzi o prace w tym miejscu to nawet najgorszemu wrogowi lepiej życzę !!!! ODRADZAM żeby coś robić to trzeba się na tym znać, albo chociaż zatrudnić ludzi na odpowiednim poziomie i z odpowiednia wiedzą a nie……

Dodaj komentarz