Nowe miejsce: Paros

10 grudnia 2011

Taverna ParosWłaściciele El Greco, otworzyli w biurowcu na Jasnej nową grecką restaurację – Tawernę Paros. Przestronne, jasne wnętrze z przewagą bieli przypomina te, które znamy z restauracji El Greco na Grzybowskiej.  Karta obu lokali jest podobna,  ze sporym wyborem greckich specjałów, zarówno mięsnych, rybnych jak i warzywnych. Część dań w obu restauracjach jest identyczna, ale w Paros ceny są ciut (kilka złotych za danie) niższe. Dania główne można zjeść tu od 32 (souvlaki czy grillowane warzywa) do 68 zł (za Black Angusa). Paros, w przeciwieństwie do prorodzinnego El Greco wydaje się być nastawione głównie na klientelę dorosłą, nie ma tu specjalnego menu dziecięcego, strefy zabaw etc, co docenią osoby bez dzieci. Od poniedziałku do piątku w restauracji obowiązuje specjalne menu lunchowe,  za dania zapłacimy wtedy od 23 do 30 zł.

Paros, ul. Jasna 14/16A, tel. (22) 828 10 67

 

Zobacz także:

Nowe miejsca w Warszawie

Podsumowanie

5 Responses to Nowe miejsce: Paros

 1. hania-kasia says:

  Cieszy mnie powstanie tego miejsca, bo lubię kuchnię grecką. Nie omieszkam tam zajrzeć.

 2. Polecam , już byłam i wkrótce postaram się opisać swoje wrażenia. A mnie cieszy powstanie każdej restauracji serwującej inną kuchnię niż włoska lub międzynarodowa…. Lubię włoską kuchnię, ale miło jest mieć możliwość odmiany:)

 3. Karlos says:

  Bardzo fajne miejsce:) fruwające talerze i husteczki, tańce na barze i pyszne jedzenie:) Polecam jako miejsce nie tylko na kolację:)

 4. Iwonka i znajomi:) says:

  Super klimat,pyszne jedzenie:) Polecam Greckie wieczory w piatki..tańce na stołach ,na barze. Prawdziwie Grecki klimat,na pewno nie raz tam wrócimy!!!

 5. Mieziejka says:

  Byłam tu w piątek – Grecy to niesamowici ludzie, tylko by się bawili! Atmosfera przednia, uwielbiam to miejsce za swój prawdziwie grecki klimat i przepyszne jedzenie. Nie mogę się doczekać, jak będzie w końcu ciepło i będę mogła zasiąść w ogródku, który przez okna nieźle się prezentuje 😀

Dodaj komentarz