Nowe miejsce: Zigfrida

2 lutego 2012

źródło: Zigfrida FB Fanpage

Po prawej stronie Wisły, niedaleko Zoo i Parku Praskiego, otwarto kilka dni temu nową włoską pizzerię i spagetteherię. Jej nazwa jest niebanalna bo miejsce zowie się Zigfrida.  W menu znajdziemy włoskie antipasti, zupy, spory wybór past (17-22 zł) i pizzy (16-25 zł). Nie zapomniano także o typowo włoskich deserach (min. panna cotta i tiramisu). Włoskie dania od Zygfrydy:) możemy zjeść także w domu lub w biurze zamawiając je na wynos. Ta część Warszawy jest nadal stosunkowo pusta jeśli chodzi o knajpy więc otwarcie kolejnej bardzo cieszy.

Zigfrida, Al.Solidarności 55, tel. 22 240 94 95

Podsumowanie

6 Responses to Nowe miejsce: Zigfrida

 1. A. says:

  bardzo fajnie, ze wrzuciliscie news nt. otwarcia knajpy ale co z subiektywnymi odczuciami? gdzie sa opinie? to mnie interesuje. ze restauracja istnieje, to wiem. szukam rekomendacji,,,

 2. m says:

  dolaczam sie

 3. Subiektywnych odczuć jeszcze nie ma bo tam nie byłam. W cyklu nowe miejsca piszę o nowych otwarciach, nowych miejscach w stolicy. Wiele z nich udaje mi sie odwiedzi i potem opisuję moje wrażenia. Proszę więc o cierpliwość, jak tylko dotrę do Zigfridy, napiszę moją opinię o ty miejscu:)

 4. jojek26 says:

  Dokładnie takigo miejsca mi brakowało w tej okolicy,zawitałem raz i wracam tam za kazdym razem kiedy jestem w pobliżu.Pizze pierwsza klasa jadłem już wiekszosc z nich i kazda mi bardzo smakowała dlatego naprawde osobiscie polecam zawitac do ZIGRIDY .Goraco plecam!!!

 5. Czarek says:

  Byłem wczoraj i … totalna klapa. Zamawiałem dwie pizze. Przy podaniu okazało sie, że jedna to nie która zamawiałem, a druga Carlzonne – okazała sie zjadliwa w 60%, reszta to niedopieczone ciasto. Szynka w nim nie pokrojona na drobono, ale wrzucona na odwal sie w kawałkach 5 x 5 cm, jakieś resztki powidorów. Oczywiscie (sic!) drugiej pizzy Pani nie raczyła zamienić, bo pewnie ja się pomyliłem podczas zamawiania. I na ostatek – nie kupujcie herbaty, przynajmniej czarnej. Dostaniecie za 6 zł najgorszą jakość pod słoncem z czasów PRL, która niawet nie jest do identyfikacji.

 6. Piotr says:

  Bardzo mało sympatyczny młody człowiek rozwożący zamówienia

Dodaj komentarz