Baby Menu: Sto900

11 kwietnia 2012

Sto900Sto900, restauracja zlokalizowanana na Powiślu, przyciąga co weekend tłumy spragnione pysznego brunchu w przystępnej cenie (25 zł/osobę). Sto900 karmi też w ciągu tygodnia, w godzinach lunchu i kolacji. Szef kuchni – Złoty, tworzy autorskie menu, które zmienia w zależności od sezonu i dostępnych składników. Sto 900 to miejsce niezobowiązujące, na luzie, pełne kreatywności, słońca, świeżości i lekkości. To zakręcone miejsce z pyszną kuchnią. To także raj dla dzieci, które mają do dyspozycji osobny pokój z mnóstwem zabawek.

Menu dla dzieci  : NIE  – 2/3 pkt  (nie ma osobnego menu dla dzieci, ale zazwyczaj jest w menu coś co maluch może zjeść np. ziemniaczki, zupa etc)

Fotelik dla dziecka: TAK   – 3/3 pkt

Kącik do zabawy / zabawki :  TAK     – 3/3 pkt  (osobny pokój dla dzieci z mnóstwem zabawek i przewijakiem, są tu zabawki dla maluchów ale także znajdzie się coś ciekawego i dla starszych, jest duża tablica do pisania kredą i kilka wielkich puf)

Sto900

Sto900

Przewijak: TAK    – 1/1 pkt

Inne plusy:  TAK –  1/1 pkt (miłe podejście do dzieci, wydają się być one integralną częścią lokalu, nikomu nie przeszkadza ich bieganie)

Dodatkowe informacje:

– Można wjechać z wózkiem, restauracja jest przestronna, dzięki czemu może wjechać więcej niż jeden wózek, a mamy czy też tatusiowie mogą umówić się na wspólny obiad.

Ogólna Ocena Baby Menu: 10/11  pkt

Moja recenzja restauracji:  STO900 – STOlica chce takich więcej

.

Sto900, ul.Solec 18/20, tel. 661966070

Więcej zdjęć z wizyty w Sto900 znajdziesz na Fanpagu Restaurantica.pl na Facebooku

.

Ranking restauracji przyjaznych dzieciom i opis ocenianych kryteriów: Baby Menu

Podsumowanie