Baby Menu: Suparom Thai Food

22 września 2012

Czy restauracja tajska kojarzy Wam się z miejscem przyjaznym dzieciom? Mi do tej pory nie… Bo co można robić z dzieckiem w restauracji gdzie większość dań jest pikantnych i bardzo pikantnych? Okazało się, że jest w Warszawie miejsce gdzie można pójść do restauracji z dzieckiem, zjeść egzotyczne dania rodem z Tajlandii i wyjść z zadowolonym wybawionym dzieckiem. Tak jest w Suparom Thai Food, tajskiej restauracji na Marszałkowskiej, do której dotarliśmy niedawno w poszukiwaniu prawdziwej tajskiej kuchni. Jedzenie było wyśmienite o czym możecie przeczytać w mojej relacji tu, a jednocześnie jest to miejsce gdzie dzieci nie będą się nudzić…

Suparom Thai Food menu dziecięce

Menu dla dzieci  : NIE  – 2/3 pkt  (nie ma osobnego menu dla dzieci, ale wśród pozycji w menu znajdziemy bez problemu dania dla dzieci np satay z kurczaka, smażone banany)

Fotelik dla dziecka: TAK   – 3/3 pkt

Kącik do zabawy / zabawki :  TAK     – 3/3 pkt  (oddzielny niewielki pokój dla dzieci z mnóstwem zabawek dla dzieci w różnym wieku, do tej pory w żadnej restauracji nie widziałam jeszcze aż tylu zabawek)

Przewijak: NIE  – 0/1 pkt

Inne plusy:  TAK –  1/1 pkt (miłe podejście obsługi do dzieci)

..

Ogólna Ocena Baby Menu: 9/11  pkt

Moja recenzja restauracji:  Suparom Thai Food

.

Suparom Thai Food, ul. Marszałkowska 45/49, tel. (22)627 18 88

 

Ranking restauracji przyjaznych dzieciom i opis ocenianych kryteriówBaby Menu

Podsumowanie

Dzielnica: Śródmieście

Kuchnia: tajska

Ceny: 40-60 zł

Dodatkowe wymagania: kącik zabaw dla dzieci, lokal przyjazny dzieciom

Okazja: z dziećmi

Dodaj komentarz