Baby Menu: Cafe Lorentz

27 września 2012

Cafe Lorentz to piknik pod gołym niebem w centrum miasta, połączenie sztuki i luzu, to świetne miejsce na spotkania ze znajomymi, w ciągu dnia z chmarą dzieci, wieczorem kiedy dzieci już śpią, można się spotkać z przyjaciółmi przy winku. W lato to kawiarnia z jednym z większych ogródków w Warszawie. Jest tu miejsce do biegania dla dzieci, są specjalne kosze piknikowe i zabawki. Nie ma co prawda specjalnego dziecięcego menu, ale są zupy i inne dania, które nadają się również dla małych milusińskich. Właściciele planują także foteliki dla maluchów.

Cafe Lorentz

Menu dla dzieci  : NIE  – 2/3 pkt  (nie ma specjalnego menu dla dzieci, ale w menu są dania, które dzieci bez problemu mogą zjeść. Zawsze jest zupa, tarta, kanapki, ciasta)

Krzesełko dla dziecka: NIE  – 0/3 pkt (ale jest w planach)

Kącik do zabawy / zabawki :  TAK     – 3/3 pkt  (mnóstwo terenu do biegania, spory wybór zabawek do wspólnego używania, oprócz tego każdy chętny dostaje kosz piknikowy z kocem i zabawkami dla dzieci małych i dużych)

Przewijak: NIE  – 0/1 pkt

Inne plusy:  TAK –  1/1 pkt (miłe podejście do dzieci, mnóstwo miejsca do biegania i zabawy)

Dodatkowe informacje:

– świetne miejsce na spotkania w dużym gronie rodziców z dziećmi w różnym wieku. Jest gdzie postawić wózek, malucha można położyć na kocu, większe dzieci mają zabawki, hamak i dużo miejsca do szaleństw

Ogólna Ocena Baby Menu: 6/11  pkt

Moja recenzja restauracji:  Cafe Lorentz

.

Cafe Lorentz, Al.Jerozolimskie 3, tel. 606 699 199

.

Ranking restauracji przyjaznych dzieciom i opis ocenianych kryteriówBaby Menu

Podsumowanie

Dzielnica: Śródmieście

Ceny: do 20 zł

Typ lokalu: kawiarnia

Dodatkowe wymagania: lokal przyjazny dzieciom

Dodaj komentarz