Open Family Day – 25 września

19 września 2011

Open Family DayOstatnio pisałam o brunchach w Warszawie. W najbliższą niedzielę, 25 września, zamiast na brunch możemy wybrać się na Open Family Day. Impreza odbędzie się na terenie Wyścigów Konnych, w specjalnym namiocie o powierzchni 4000 m2. W czasie Open Family Day będzie można skosztować wybranych dań kilku restauracji warszawskich: Izumi Sushi, Flaming & Co, La Iberica, Nowa La Boheme, Moonsfera, a także krakowskiej Restauracji w Willi Decjusza.

Także na dzieci czekać będzie  moc atrakcji. Będą mogły uczyć się gotowania pod okiem znanych szefów kuchni min. Josepha Seelesto i Pascala Brodnickiego. W ramach edukacyjnych zabaw dla dzieci odbędą się  warsztaty kulinarne, min: „jadalne kwiaty”, „sushi dla malucha” czy „tajemnice kuchni molekularnej”.

 Na dzieci czekają min. takie atrakcje jak:  pluszowe gotowanie, kulinarna nauka języka hiszpańskiego, zabawy z owocami i warzywami czy żarłoczny tor przeszkód. Także dorośli, w ramach festiwalu będą mogli uczestniczyć w szkołach gotowania prowadzonych przez znanych z telewizji szefów kuchni.  Pojawią się także goście specjalni min. Daniel Hebet, mistrz kuchni Francji 2010. Imprezę poprowadzi Dorota Wellman i Marcin Prokop.

Bilety na to wydarzenie są do nabycia na stronie Open Family Day ,  będzie je można także kupić w trakcie imprezy. Koszt za osobę to 150 zł za bilet całodzienny (12.00-21.00), 100 zł za bilet popołudniowy (17-21.00), 40 zł za dziecko w wieku 7-16, dzieci poniżej 7 lat wstęp wolny. W ramach biletu zawarty jest nielimitowany dostęp do potraw serwowanych przez restauracje uczestniczące w wydarzeniu,  udział w degustacji 300 gatunków wina, a także w atrakcjach i animacjach (także dziecięcych).

Podsumowanie

Dodatkowe wymagania: lokal przyjazny dzieciom

Dodaj komentarz