Baby Menu: La Vinuela

29 marca 2012

LA VinuelaLa Vinuela to winiarnia w miasteczku Wilanów. To sympatyczne miejsce ze świetną kuchnią śródziemnomorską i dużym wyborem win, które można wypić na miejscu w cenach sklepowych. Winiarnia może na pierwszy rzut oka nie wydaje się być dobrą opcją na wizytę z dzieckiem… Ale do tej możecie iść, ja byłam i polecam. W skali 0-11 oceniam na 6 punktów, myślę że to niezły wynik jak na winiarnię…

Menu dla dzieci  : NIE – 1/3 pkt  (nie ma specjalnego menu ani oddzielnych dań dla dzieci, ale kelnerka sama proponuje, że mogą przygotować coś specjalnego, Smakuś dostaje naleśnika, który nie zostaje doliczony do rachunku)

Fotelik dla dziecka: TAK   – 3/3 pkt (Z fotelikiem związana jest ciekawa historia. Odwiedziłam La Vinuela parę dni po otwarciu, zapytaliśmy o fotelik, nie było, więc wyszliśmy z lokalu, bo Smakuś nie miałby gdzie siedzieć. Dzień później byłam tam ponownie, tym razem bez dziecka. Zagadnęłam o fotelik, okazało się że już jest, właściciel kupił zaraz po naszym wyjściu dnia poprzedniego. To się nazywa ekspresowa odpowiedź na zapotrzebowanie klientów:)

Kącik do zabawy / zabawki :  NIE     – 1/3 pkt  (nie ma specjalnego kącika, ale w kilka sekund po naszym wejściu przy Smakusiu pojawił się papier i kredki:)

Przewijak: NIE    – 0/1 pkt

Inne plusy:  TAK –  1/1 pkt bardzo serdeczne przyjęcie i podejście do dzieci, mimo, że winiarnia to miejsce z założenia mało dzieciowe, tu zostaliśmy bardzo miło obsłużeni, a Smakuś był traktowany jak gość pełną gębą:).

Ogólna Ocena Baby Menu: 6/11  pkt

La Vinuela, ul.Klimczaka 5, tel 608 309 417

.

Moja recenzja restauracji La Vinuela

.

Ranking restauracji przyjaznych dzieciom i opis ocenianych kryteriów: Baby Menu

Podsumowanie

Dzielnica: Wilanów

Ceny: 20-40 zł

Typ lokalu: restauracja, winiarnia

Dodatkowe wymagania: lokal przyjazny dzieciom

Okazja: spotkanie z przyjaciółmi, z dziećmi

One Response to Baby Menu: La Vinuela

  1. Pieter says:

    Mimo pewnych wad i tak zaciekawiłem się tym miejscem, pasuje się kiedyś wybrać i samemu sprawdzić 🙂

Dodaj komentarz