Nowe miejsce: Śniadaniownia

1 maja 2012

Śniadaniownia

Źródło: Śniadaniownia Facebook

Moda na śniadania na mieście spowodowała nie tylko wcześniejsze godziny otwarcia już istniejących miejsc, ale także obrodziło nam w nowe, nastawione na poranne posiłki, lokale. Sporo nowych miejsc powstaje ostatnio na Mokotowie. Niedawno otworzyła się kanapkownia Bułkę przez Bibułkę, jest jeszcze Poranna, a tydzień temu na Dąbrowskiego powstała Śniadaniownia. Kawiarnia zaprasza na poranny posiłek już od 7.00 w dni powszednie, a od 9.00 w weekendy. To miejsce także dla amatorów późnych śniadań, bo można je zjeść przez cały czas kiedy lokal jest otwarty czyli do ok. 14.30.  Możemy wybrać spośród 7 różnorodnych zestawów śniadaniowych. Jest i coś na słono, na słodko…  Jajecznica z 3 jaj? smażone banany z nutellą? a może domowe musli? Są też kanapki z pieczywem wypiekanym na miejscu i codziennie inna zupa. Dla tych co spieszą się do pracy czy szkoły jest opcja śniadania na wynos. Wystarczy wysłać smsa, nie trzeba nawet wychodzić z samochodu, wystarczy otworzyć szybę, a Śniadaniownia poda zamówienie przez okno:) W pogodne dni śniadanie zjemy tu na powietrzu, przy stolikach wystawionych na zewnątrz.

Śniadaniownia, ul. Dąbrowskiego 38, tel. 519 871 218

Podsumowanie

4 Responses to Nowe miejsce: Śniadaniownia

  1. yellow pinto says:

    W jakim to mieście drogi redaktorze ?

  2. w Warszawie drogi czytelniku. to subiektywny przewodnik o restauracjach w Warszawie. piszę więc miasto, tylko wtedy,gdy nie jest to Warszawa:)

  3. szpinak says:

    A może szanowny autor jeździ w stronę polskiego morza z Warszawy i zechciałby coś opisać lub już coś zrecenzował do zjedzenia po drodze?

Dodaj komentarz