Baby Menu: Videlec

30 kwietnia 2014

Videlec, nowa restauracja z kuchnią międzynarodową powstała niedawno na Ochocie. W przestronnym lokalu podzielonym na kilka stref jest wystarczająco miejsca zarówno na spotkanie ze znajomymi przy kieliszku wina jak i na rodzinne wyjście z dziećmi. To miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Jest tu specjalny kącik dla dzieci, przewijak i dziecięce menu.

Videlec Baby menu

Menu dla dzieci  : TAK  – 3/3 pkt  (w menu dziecięcym zupa pomidorowa (9 zł), tagliatelle z sosem pomidorowym(12 zł, kurczaczki z ziemniakami i sałaktą (15 zł), oprócz tego np pizza, którą chętnie je większość dzieci)

Fotelik dla dziecka: TAK   – 3/3 pkt

Kącik do zabawy / zabawki :  TAK     – 3/3 pkt  (specjalna strefa z zabawkami dla dzieci w różnym wieku, hitem są podwieszone pod sufitem huśtawki / hamaki, kącik nie jest wielki ale jest umiejscowiony tuż przy stolikach, dzięki czemu można siedzieć przy stole i obserwować bawiące się obok dziecko, dla starszych dzieci jest duża tablica do rysowania umieszczona na jednej ze ścian)

Przewijak: TAK  – 1/1 pkt, dodatkowo nakładka na toaletę dla starszych dzieci

Inne plusy:  TAK –  1/1 pkt (miłe podejście do dzieci, wydają się być integralną częścią lokalu i nikomu nie przeszkadzają)

Dodatkowe informacje:

– restauracja jest przestronna

Videlec kącik dla dzieci

Videlec kącik zabaw

Ogólna Ocena Baby Menu: 11/11  pkt

Moja recenzja restauracji:  Videlec

 

Videlec, ul. Grójecka 194, Warszawa, Ochota, tel. 22 749 18 18

 

Ranking restauracji przyjaznych dzieciom i opis ocenianych kryteriówBaby Menu

Podsumowanie

Dzielnica: Ochota

Dodatkowe wymagania: kącik zabaw dla dzieci, lokal przyjazny dzieciom, menu dla dzieci

Okazja: z dziećmi

One Response to Baby Menu: Videlec

  1. Lukasz says:

    Jeśli ten kącik zabaw ma 3/3, to ile ma Der Elefant? 500? Kącik ciasny i słabo zorganizowany. Dla maluchów ok, dla pięciolatków – nuda. Restauracja nowa, jedzenie smaczne, ale zagospodarowanie atrakcji dla dzieci – do weryfikacji.

Dodaj komentarz