Baby Menu: Bistecca Bistro

15 grudnia 2011

Bistecca Bistro

Source: Bisteca Bistro

Menu dla dzieci  : TAK  – 3/3 pkt  (w menu dla dzieci: rosół, spagetti z pomidorami, frytki, hamburger, nuggets z kurczaka z frytkami i naleśnik z nutellą)

Fotelik dla dziecka: TAK   – 3/3 pkt  (dostępne 2 sztuki w restauracji)

Kącik do zabawy / zabawki :  TAK     – 2/3 pkt  (niewielki kącik do zabawy dla dzieci, spory wybór różnych zabawek, książeczki, a także drewniane zabawki jeżdżące, na punkcie których dzieci szaleją)

Przewijak: TAK    – 1/1 pkt

Inne plusy:  TAK –  1/1 pkt (miłe podejście do dzieci, wydają się być one integralną częścią restauracji, nikomu nie przeszkadza ich bieganie, a nawet rzucanie jedzeniem)

Dodatkowe informacje:

– Można wjechać z wózkiem, restauracja jest przestronna, dzięki czemu może wjechać więcej niż jeden wózek, a mamy czy też tatusiowie mogą umówić się na wspólny obiad, w czasie kiedy ja tam byłam, przebywało tam conajmniej kilka wózków jednocześnie.

– latem można usiąść w sympatycznym ogródku

Ogólna Ocena Baby Menu: 10/11  pkt

Moja recenzja restauracji:  Bistecca Bistro

.

Bistecca Bistro, ul.Branickiego 11, tel. (22) 258 12 43

.

Ranking restauracji przyjaznych dzieciom i opis ocenianych kryteriów: Baby Menu

2 Responses to Baby Menu: Bistecca Bistro

  1. Magg says:

    Bardzo przyjemna restauracja, przepyszne jedzenie, przemila obsluga, z fajnym podejsciem do dzieci (w dwie rodziny bylismy z szostka w wieku od 0.5 do 5 lat) – nie jakims nachalnie naskakujacym, ale z pewnoscia nie niechetnym, ale kacik dla dzieci niezbyt adekwatny do powyzszego opisu. Z ksiazeczek byla jedna dla niemowlaka, a poza tym czasopisma typu Viva :), zadnych drewnianych zabawek jezdzacych. Zabawki tylko takie, jak widac na zdjeciu – figurki dinozaurow i klocki, trudno to nazwac duzym wyborem. Niemniej, miejsce godne polecenia, ale moze nie z tak wysokim rankingiem za kacik zabaw. Za to w lazience jest przewijak, wiec tu mozna ocene uaktualnic.

Dodaj komentarz