Best of Warsaw 2013 – nominowane restauracje w konkursie Warsaw Insider

29 listopada 2013

Hoza-Mondovino-2

Warsaw Insider, po raz kolejny rozda nagrody Best of Warsaw  przyznawane najciekawszym barom i restauracjom w Warszawie. Nagrody zostaną ogłoszone i wręczone w najbliższy wtorek na specjalnej Gali. Podobnie jak w zeszłym toku, również tym razem zostałam zaproszona do jury konkursu. Oprócz mnie w jury zasiedli: Joanna z Froblog.pl, Joseph Seelesto (prowadzący Joseph’s Culinary Studio, znany także  jako juror w Top Chef), Monika Powalisz z Magazynu Smak, Kevin Demaria, Morten Lindholm i Alex Webber z Warsaw Insidera.

W tym roku drastycznie zmniejszono liczbę kategorii. Wśród miejsc jakie członkowie jury odwiedzili w tym roku nominacje przyznano następującym restauracjom w następujących kategoriach: fine dining, casual dining, best chef i best design. Wybór zwycięzcy nie był prosty. Podczas obrad w restauracji Hoża by Mondovino trwały zażarte dyskusje, potem głosowanie za pomocą  specjalnych formularzy, zliczanie głosów, nerwowe oczekiwanie… i ….

Hoza-Mondovino-8

 

Na razie mogę przedstawić Wam  listę nominowanych miejsc, zwycięzców poznacie po wtorkowym rozdaniu nagród (poszczególne nazwy restauracji linkują do moich opisów na blogu).

Fine Dining

Nolita

La Rotisserie

Signature

Winosfera

Casa Pablo

 

Casual Dining

Kaskrut

Opasły Tom PIW 

Hoża by Mondovino

Taste Wilanów

Brasserie Warszawska

 

Best Chef

Paweł Oszczyk (La Rotisserie)

Jacek Grochowina (Nolita)

Jakub Adamczyk (Winosfera)

Wojciech Kilian (Signature)

Robert Trzópek (The Harvest)

 

Best Design

Signature 

Winosfera 

Warszawa Wschodnia

Concept 13

Thai Thai

 

Podsumowanie

Dodaj komentarz